Hakkımızda

kanatlı dostuKanatlı hayvanlara olan ilgim ve merakım çocukluğumdan bu yana süregelmektedir. Yaklaşık 30 yıldır kanatlı hayvan türlerini beslemekteyim. Bu süre zarfında birçok tecrübe ve birikime sahip oldum. Bir türlü fırsat bulup da başka kişilere bu bilgi ve birikimimi aktaramamıştım. Ancak Kanatlı Dostu projesi ile bunu bir nebze olsun hayata geçirmeye çalıştım. Amatörden hobiye hatta profesyonel-ticari olarak kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapan kişilere kadar herkesin doğru bilgi sahibi olabileceği bir bilgi bankası oluşturmaya çalıştım ve çalışıyorum. Sizlerin de katkısı ve desteğiyle daha da büyüyeceğine inanıyorum.

Malumunuz teknoloji ve internetin son derece hızlı tüketildiği bir çağda yaşıyoruz. İnsanlar doğru bilgiye ulaşmak adına çoğu zaman bir uzmana soru sormak yerine internette araştırma yapmayı ve kendisi gibi aynı sorunu yaşayanların ne tür çözümler ürettiğini merak ediyor. İşte bu meraklarını doğru bilgi ile gideremediklerinde başlarına çok daha kötü şeyler gelebiliyor. Kanatlı Dostu olarak gerek yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimi gerekse kanatlı hayvan yetiştiriciliği alanında uzman veteriner arkadaşlarımdan aldığım bilgiler ışığında sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Soru-Cevap sayfamızdan dilediğiniz zaman sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca tüm kanatlı hayvan türleri ve cinsleri hakkında en doğru bilgileri sunmaya çalışmaktayız. İş yoğunluğumuzdan ötürü haftada birkaç yazı ancak yazabiliyorum. Şayet web sitemiz içerisinde bulamadığınız bir konu hakkında bilgi almak isterseniz bizimle her daim iletişime geçebilirsiniz.